Szczotki przeciwkurzowe

W ofercie mamy szczotki samoprzylepne i wsuwane pełniące funkcję odbojową oraz przeciwkurzową lub tylko przeciwkurzową.

Samoprzylepne szczotki odbojowe naklejone na krawędziach drzwi zabezpieczają drzwi przed uszkodzeniem przy zamykaniu, tłumią hałas uderzania drzwi w bok szafy lub futrynę drzwi oraz uszczelniają drzwi przed przedostawaniem się kurzu. Szczotki odbojowe mają wysokość od 4 do 6 mm.

Szczotki przeciwkurzowe polecamy do uszczelniania szaf i drzwi przejściowych. Dostępne długości włosia od 4 do 24 mm pozwalają optymalnie uszczelnić drzwi.

Szczotki wykonane są z miękkiej przędzy polipropylenowej pokrytej silikonem w celu ochrony przed wilgocią. Podstawa szczotki jest odpowiednio sztywna i posiada naniesioną warstwę samoprzylepną ułatwiającą montaż do drzwi.

Oferujemy szczotki w kolorach: szary, biały, czarny, beżowy. W wersjach z klejem lub bez – do wsuwania w specjalne profile. Szerokość podstawy szczotki: 4,8 lub 6,7 / 6,9 mm.

W oznaczeniu na pierwszym miejscu podawana jest szerokość taśmy, na drugim wysokość włosia.

Szczotki nawijane są na szpule i pakowane w kartonach. Oznaczenie w nazwie szczotki, np. (900x4), oznacza ilość mb szczotki w kartonie i liczbę szpul w kartonie. W sklepie internetowym DobreOkucia.pl wybrane szczotki są dostępne również w metrach bieżących.

Do uszczelniania większych szczelin w drzwiach i bramach polecamy szczotki z plastikowymi lub aluminiowymi profilami uszczelniającymi w odcinkach ok. 2 lub 3m.

Kontakt

+48 605 625 505
sklep@dobreokucia.pl
Szczotka przeciwkurzowa samoprzylepna niska 11 mb Szczotka przeciwkurzowa samoprzylepna niska 11 mb Szczotka przeciwkurzowa samoprzylepna niska 11 mb
Cena: 12,30 zł (netto: 10,00 zł )
zobacz więcej
Szczotka 4,5x5 wsuwana, przeciwkurzowa, (1800/4) szara Szczotka 4,5x5 wsuwana, przeciwkurzowa, (1800/4) szara
Cena: 166,05 zł (netto: 135,00 zł )
zobacz więcej
up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl