Systemy przesuwne do drzwi
Na jedno lub dwa skrzydła drzwi. Do drzwi drewnianych i szklanych. Różne ceny i możliwości. Systemy do przesuwnych drzwi przejściowych – sprawdź naszą ofertę!

Systemy przesuwne do drzwi

Podkategorie

 • OECO
  OECO
  Zestaw do drzwi przesuwnych OECO jest przeznaczony do drzwi przejściowych o maksymalnym ciężarze 40 kg. Ten system do drzwi przesuwnych może być zamontowany zarówno na suficie, jak i na ścianie. Szerokość drzwi, do których jest przeznaczony zestaw OECO to 700-900 mm.
 • HERKULES 60
  HERKULES 60
  Zestaw do drzwi przesuwnych Herkules 60 to jeden z najpopularniejszych systemów w naszej ofercie. Charakteryzuje go łatwy montaż, dobra cena i opcje rozbudowy systemu o dodatkowe akcesoria np. domykacz drzwi przesuwnych SILENT-STOP. Zestaw do drzwi przesuwnych Herkules 60 to doskonały wybór!
 • HERKULES GLASS
  HERKULES GLASS
  Zestaw do szklanych drzwi przesuwnych Herkules Glass umożliwia bezpieczne zamontowanie szklanych drzwi przesuwnych o maksymalnym ciężarze 100 kg. Nasz zestaw do szklanych drzwi przesuwnych wyróżnia się montażem bez konieczności wykonywania otworów w szkle.
 • HERKULES 120
  HERKULES 120
  Zestaw do drzwi przesuwnych Herkules 120 jest przeznaczony do drzwi o maksymalnym ciężarze 120 kg. System można łatwo zamontować do drzwi z drewna, płyty, kompozytów. Zestaw do drzwi przesuwnych Herkules 120 to sprawdzi się w wielu rodzajach wnętrz.
 • JUPITER
  JUPITER
  System do drzwi przesuwnych Jupiter ma prowadnice długości od 1200 mm do 2400 mm. Drzwi przesuwne, które można zamontować na tym systemie mogą mieć maksymalny ciężar 30 kg. System do drzwi przesuwnych Jupiter jest objęty 25-letnią gwarancją.
 • SATURN
  SATURN
  Zestaw do drzwi przesuwnych Saturn może być zamontowany na drzwiach grubości od 16 mm. Cechami wyróżniającymi nasz system jest łatwy montaż do ściany lub sufitu, 25 lat gwarancji oraz precyzyjna regulacja drzwi. 
  Zestaw do przesuwnych drzwi przejściowych Saturn - zapoznaj się z naszą oferta!
 • CADETTE
  CADETTE
  System do drzwi przesuwnych Cadette można stosować wewnątrz i na zewnątrz. Ten zestaw do drzwi przesuwnych umożliwia zastosowanie pojedynczej i podwójnej prowadnicy. Jeśli szukasz rozwiązania do garażu lub warsztatu, system do drzwi przesuwnych Cadette będzie idealnym rozwiązaniem.  
 • ATENA
  ATENA
  Zestaw do drzwi przesuwnych Atena to rozwiązanie dla drzwi przejściowych o maksymalnym ciężarze 80 kg. System umożliwia oddzielenie dwóch pomieszczeń jednym lub dwoma skrzydłami drzwi – w zależności od wybranej opcji. Ten system drzwi przesuwnych jest wyposażony w domykacz renomowanej firmy Zimmer.
 • MA
  MA
  System do drzwi przesuwnych Atena występuje w dwóch wersjach: do drzwi o max. ciężarze 40 i 80 kg. Ten zestaw do drzwi przesuwnych jest objęty 5-letnią gwarancją.
  System do drzwi przesuwnych Atena – rozwiązanie dla twojej przestrzeni!
na stronie
Wyświetlono 1 - 20 z 68 produktów