Systemy drzwi składanych
Szukasz rozwiązania do szafy, drzwi wnękowych albo drzwi przejściowych? Mamy coś dla Ciebie! Systemy drzwi składanych. Wysoka estetyka, cicha i płynna praca, atrakcyjne ceny. Zapoznaj się z nasza ofertą! 
Nie wiesz, który system wybrać? Zadzwoń! Pomożemy!

System drzwi składanych – Dobreokucia.pl

Podkategorie

 • HERKULES Plus 25
  HERKULES Plus 25
  Zestaw do drzwi składanych Herkules Plus 25 można zastosować na różne sposoby: w szafie, przy zabudowie wnęki, jako drzwi przejściowe między pomieszczeniami. Jakie cechy wyróżniające ma ten system do drzwi składanych? Cichy i płynny przesuw, łatwy montaż, precyzyjna regulacja i 25 lat gwarancji.
  Nie wiesz, który system wybrać? Zadzwoń! Pomożemy!
 • HERKULES Plus 40
  HERKULES Plus 40
  System do drzwi składanych Herkules Plus 40 jest przeznaczony do drzwi o maksymalnym ciężarze 40 kg. Zestaw może mieć różne zastosowania: do drzwi przejściowych między pomieszczeniami, do drzwi w szafach, do drzwi w zabudowie wnęk. Dodatkowo system do drzwi składanych Herkules Plus 40 zapewnia cichy i płynny przesuw drzwi, a wyróżnia do łatwy montaż i 25 lat gwarancji.
  Nie wiesz, który system wybrać? Zadzwoń! Pomożemy!
 • APOLLO
  APOLLO
  Zestaw do drzwi składanych Apollo sprawdzi się w drzwiach do szaf, w drzwiach wnękowych i drzwiach przejściowych. System jest przeznaczony na dwa lub cztery skrzydła drzwiowe, z których każde może ważyć max. 14 kg. Zestaw do drzwi składanych Apollo jest objęty 25 letnią gwarancją.  
  Nie wiesz, który system wybrać? Zadzwoń! Pomożemy!
na stronie
Wyświetlono 1 - 20 z 25 produktów